Przepis §27 Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków, uprawnia każdego Odbiorcę – Klienta do zgłaszania reklamacji dotyczących sposobu wykonywania przez Przedsiębiorstwo zadań objętych umową, w szczególności zaś dotyczących ilości i jakości świadczonych usług, czy też sposobu rozliczania należności za te usługi.
    
Reklamacja wymaga formy pisemnej
Klient może reklamację spisać sam, bądź też skorzystać z przygotowanego druku Protokołu reklamacji. Klient może także zgłosić reklamację ustnie. Wówczas pracownik prowadzący w Przedsiębiorstwie Rejestr Reklamacji, wypełnia w obecności Klienta druk Protokołu reklamacji.
Po spisaniu Protokołu i podpisaniu go przez zgłaszającego, zostaje on przekazany do zarejestrowania w registraturze Przedsiębiorstwa, a następnie wraca do pracownika prowadzącego Rejestr Reklamacji. Pracownik ten prowadzi pełną dokumentację reklamacyjną i zwraca się do właściwego merytorycznie działu, o podjęcie czynności zmierzających do rozpatrzenia reklamacji. Po zebraniu informacji i materiałów z odpowiedniego działu, pracownik prowadzący Rejestr Reklamacji sporządza odpowiedź dla Klienta.

Przedsiębiorstwo jest zobowiązane rozpatrzyć reklamację w ciągu 14 dni od dnia jej doręczenia, jednakże gdy rozpatrzenie reklamacji wymaga ustaleń trwających dłużej niż 14 dni, Przedsiębiorstwo informuje o tym fakcie zgłaszającego reklamację. Ponadto jeżeli rozpatrzenie reklamacji wymaga zlecenia ekspertyz zewnętrznych, termin ich załatwienia przedłuża się do czasu otrzymania tych ekspertyz.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Wrześni prowadzi Rejestr Reklamacji w formie elektronicznej. Każda reklamacja wymaga zarejestrowania w Registraturze Przedsiębiorstwa oraz w Rejestrze Reklamacji.

 

Rejestr Reklamacji prowadzi:

Magdalena Jasińska

Specjalista ds Obsługi Klienta

tel.: 61 436-05-47, wew. 131

pok. nr 4

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.